Usługi

Cięcie plazmowe i gazowe CNC 3D

Jednym z najnowocześniejszych urządzeń, jakie stosujemy w swoich procesach obróbki, jest wypalarka plazmowa CNC High Definition 3D. Plazma ma stół roboczy o wymiarach
2,5 x 12 m. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii HD możemy wykonać detale z dokładnością zbliżoną do jakości lasera. Urządzenie to posiada elementy mechaniczne i elektroniczne, gwarantujące niezawodność i wysoką wydajność.

Walcowanie blach

W zakresie podstawowych form obróbki plastycznej metali nasza oferta obejmuje profesjonalne walcowanie blach ze stali węglowej. Nasz personel wykona wszelkie zlecenia związane z kształtowaniem blach przy użyciu walcarki. Świadczone przez nas usługi cechują się najwyższą precyzją i dokładnością.

Wykonujemy walcowanie blach o różnych gabarytach. Wszystkie walcowane elementy spełniają następujące wymagania:

  • maksymalna grubość blachy węglowej – 12 mm,
  • maksymalna szerokość blachy węglowej – 3 000 mm.

Zaginanie i prostowanie

Oferujemy usługi zaginania i prostowania detali blachowych oraz profili rurowych i kształtowników w różnych rozmiarach. Posiadamy odpowiednie maszyny do gięcia, które umożliwiają nam wykonywanie zleceń pojedynczo bądź partiami. Realizujemy indywidualne zamówienia.

Spawanie

Aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, zainwestowaliśmy w nowoczesny sprzęt spawalniczy. Wszelkie prace spawalnicze wykonywane są w technologii PULSE i odbywają się pod stałym nadzorem inżyniera spawalnika IWE.

Piaskowanie konstrukcji

Przyjmujemy zlecenia piaskowania konstrukcji bez względu na gabaryty, stan zanieczyszczenia oraz rodzaj czyszczonej powierzchni. Posiadamy odpowiednio rozbudowane i wyposażone zaplecze techniczno-warsztatowe, co umożliwia nam obróbkę zarówno drobnych elementów, jak również konstrukcji o dużych wymiarach.

Do oczyszczania mechanicznego używamy:

  • korundu,
  • piasku,
  • szkła,
  • sody itp.

Malowanie

Mamy wieloletnią praktykę w zakresie malowania konstrukcji stalowych o dużych gabarytach z wykorzystaniem metody natryskowej. Posiadamy malarnię z możliwością malowania konstrukcji nawet o wymiarach 40 x 12 x 4 m. Używamy wyłącznie sprawdzonych produktów epoksydowych, poliuretanowych oraz akrylowych. Jakości wykonywanych przez nas usług strzeże personel z działu kontroli jakości.

Instalacje do separacji i oczyszczania cieczy oraz gazów

Wśród naszych usług znajdują się instalacje do oczyszczania ścieków bytowych i przemysłowych oraz instalacji do separacji różnych związków chemicznych. Proponujemy rozwiązania kompletnych ciągów technologicznych znajdujących zastosowanie w separacji różnych związków chemicznych w procesach produkcyjnych, dla przemysłu spożywczego, chemicznego, czy ciepłowniczego, a także do procesów filtracji membranowej od mikrofiltracji poprzez ultrafiltrację, nanofiltrację i odwróconą osmozę.

Opracowujemy technologię i budujemy instalację zgodną z oczekiwaniami klienta dla różnych wydajności rozpoczynając od małych instalacji pilotowych a kończąc na dużych instalacjach przemysłowych.